30.11.2009 11:43

Výzva

 

 Výzva

Vážení kolegové, velice si vážíme Vaší podpory. Dle vývoje mapovaného níže vidíte, že svůj protest myslíme zcela vážně a že se hodláme aktivně bránit zneužívání a využívání naší profese, jakož i celkové devastaci školství. Víme, že nespokojenost s celkovou situací ve školství již dlouho prorůstá zdmi kabinetů a sboroven, proto věříme, že se dokážeme všichni aktivně postavit destabilizaci školství, která nutně vede k jeho  úpadku.

Nepodporujme současný stav tím, že přistoupíme na nejrůznější školení, nadstandardní aktivity a práci pro instituce zneužívající situace ve svůj finanční i mocenský prospěch!!!!!!

Vzdejme se pocitu, že nám nic jiného nezbývá!!!

Prokažme odvahu čelit nátlaku a vydírání!!!

Spojme se v aktivním protestu!!!!!

Odpovědné orgány, politikové, instituce, odborová organizace, kterým jsme Připomínky podpořené Vašimi podpisy předložili, zarputile mlčí!

Asociace ředitelů škol na popud Připomínek a jejich kladného celoplošného ohlasu začíná konečně jednat o organizačních úskalích státních maturit.

Cítíme Vaši podporu a účast na protestu proti zneužívání a využívání naší profese - MY SE STÁLE NEŠKOLÍME!!!!!

—————

Zpět


Kolegové, široká veřejnosti - rozhodli jsme se veřejně projevit svou nespokojenost se situací kolem státních maturit. K našemu protestu se připojili pedagogové z celé republiky. Státní maturita byla přesto spuštěna. Čeká nás nelehké období boje za kvalitu českého vzdělávání a vzdělání. Stojíme proti aroganci úředníků a moci peněz. Naše odborné názory jsou zlehčovány, či dokonce přehlíženy. Přesto nerezignujeme. Budeme i nadále pravdivě informovat veřejnost o skutečném stavu věcí. Počítáme  s vašimi přispěvky. Ty prosím posílejte na email novakova@mgo.cz